اولین تمرین نونهالان با معرفی سرمربی این تیم برگزار شد

تمرین.ن

رو زگذشته و از ساعت ۵ بعد از ظهر اولین تمرین نونهالان کیان با معرفی سرمربی نونهالان باشگاه در محل چمن مصنوعی نور برگزار شد.
علی اکبر شکیبا مدیر باشگاه کیان قبل از شروع اولین تمرین تیم نونهالان باشگاه ضمن تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت برای تمام بازیکنان ،در سخنانی از تغییر وتحول در باشگاه در سال ۹۵ خبر داد و گفت به دنبال آنیم تا برند باشگاه کیان در رده های پایه را کشوری کنیم و در این راه برنامه های بسیار خوبی تعریف کرده ایم .
او با اشاره به موفقیتهای باشگاه در سالیان قبل ، انتقال بازیکنان به تیمهای لیگ برتر کشور در سالهای گذشته را باهدف کمک به فوتبال استان و کشور دانست و از بازیکنانی همچون نعمتی -علوی -علیزاده -لگزیان -خلیلان- حبیبی و پوریا ترابی بعنوان چهره های که توانسته اند در سطح اول فوتبال کشور بد رخشند نام برد وبا توجه به دعوت علی نعمتی در چند سال گذشته به تیم ملی ،از بازیکنان خواست با جدیت تمرین کنند زیرا آنان نیز دارای توانایی واستعداد برای رسیدن به این موقعیتها را دارند.
مدیر باشگاه کیان، در ادامه ضمن معرفی سرمربی نونهالان او را یکی از مربیان جوان و با استعداد این باشگاه ذکر کرد که کار خود را با کیان به صورت کلاسیک آغاز کرده و تجربه مربیگری در باشگاه عالی حرفه ای مشهد را نیز دارد.و میتواند برای باشگاه و بازیکنان موفقیتهای خوبی را رقم بزند .
در ادامه آقای محمد توزنده جانی سرمربی جدید نونهالان باشگاه ضمن تشکر از آقای شکیبا ،ا زاقای شکیبا بعنوان یکی از بهترین مربیان استان یاد کرد و کار در باشگاه کیان را افتخار دانست و از بازیکنان خواست با جدیت در تمرینات حاضر شوند و به رشد خود و باشگاه کمک کنند .
بعد از صحبتهای مدیر و مربی جدید باشگاه تمرین آغاز و بازیکنان با شادابی در تمرین حاضر شدند.
در این تمرین آقای بنیامین اقبالی از مربیان سابق باشگاه ومربی فصل گذشته تیم فوتسال فردوسی مشهد در لیگ کشورنیز بعنوان میهمان حضور داشت

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register